Prijem za zlatnog vaterpolistu Nebojšu Toholja u zgradi opštine Žabalj

Vaterpolo, vaterpolisti, zlatna medalja u vaterpolu ilustracija Vaterpolo, vaterpolisti, zlatna medalja u vaterpolu ilustracija
Zlatni vaterpolista iz naše opštine

Danas 28.09. 2016. godine u kabinetu predsednika opštine Žabalj, upriličen je doček za Nebojšu Toholja iz Đurđeva.

Njega su pored predsednika opštine Žabalj Čedomira Božića dočekali i poredsednik Skupštine opštine Radovan Čolić i članovi opštinskog Veća, Zoran Šolaja i Milorad Trgić, kao i direktor Javne ustanove Sportski objekti Žabalj Boris Straživuk.

Ovaj mladi vaterpolista bio je deo reprezentacije Srbije koja se nedavno vratila iz Holandije, gde je učestvovala na Evropskom prvenstvu za juniore i osvojila najsjajnije odličje.

U razgovoru sa domaćinima, Nebojša je ispričao utiske sa prvenstva. Izrazio je nadu da će jednog dana zaigrati i za seniorsku reprezentaciju svoje zemlje i da će i tada donositi medalje u svoju opštinu sa najjačih turnira.

Čedomir Božić je istakao kako se ulaganje u sport višestruko isplati, što dokazuje Nebojšin primer. Rad i zalaganje donose rezultate, istako je Božić.

Opština Žabalj poklonila je Nebojši laptop računar.

ISOŽ