ODRŽAN DEVETI PO REDU ZLATNI KOTLIĆ ŽABALJ 2016

Zlatni kotlić Žabalj 2016 Zlatni kotlić Žabalj 2016
ODRŽAN DEVETI PO REDU ZLATNI KOTLIĆ 2016
04.07.2016

U subotu 02.07.2016. godine na obali Jegričke u Žablju, održan je deveti po redu “Zlatni kotlić”, takmičenje u pripremanju riblje čorbe. Za takmičenje se prijavilo 15 ekipa, koje su imale zadatak da za 2 sata pripreme najukusniju riblju čorbu.

Ove godine, po oceni stručnog žirija, pobedu je odnela ekipa “Šeksipr” iz Šajkaša. Drugo mesto je pripalo ekipi “NIS” iz Gospođinaca, dok je treće mesto zauzela ekipa “Lovačko društvo Žabalj” iz Žablja.

Organizator ovogodišnjeg zlatnog kotlića je bulo udruženje sportskih ribolovaca “Jegrička” Žabalj, pod pokroviteljstvom Opštine Žabalj.

Pored takmičara, manifestaciji su prisustvovali i predsednik opštine Žabalj Čedomir Božić, kao i članovi opštinskog Veća. Prigodne nagrade pobednicima uručio je predsednik USR “Jegrička” Dragan Novakov.

KKNP