Dečja nedelja obeležava se u sva četiri mesta opštine Žabalj - Program aktivnosti

Dečja nedelja u opštini Žabalj Dečja nedelja u opštini Žabalj
DEČIJA NEDELjA U SVIM MESTIMA OBELEŽAVA SE U SVIM MESTIMA OPŠTINE ŽABALJ
05.10.2015
Čitava ova sedmica će biti obeležena u znaku "Dečije nedelje", a mališani će po predviđenom programu predstaviti svojim meštanima mnogo toga. Raspored događanja u Žablju, Đurđevu, Gospođincima i Čurugu je sledeći:

ŽABALj:

Ponedeljak, 5. septembar, gostovanje predstavnika Policije na temu bezbednosti u 9,30 časova. Utorak 6. septembar, maskenbal na temu: "Iz maminog i tatinog ormara" u 9,30 časova. Sreda, 7. septembar: Gostovanje dečijeg pisca i crtanje na temu Dečije nedelje u parkiću na platou ispred Opštine. Četvrtak, 8.septembar, gostovanje vatrogasaca na temu bezbednosti dece, u 9,30 časova. Petak, 9. septembar. jesenje veliko spremanje i prodaja igračaka u 9,30.
Ponedeljak, četvrtak, petak: Mogućnost savetodavnog rada sa svim roditeljima dece predškolskog uzrasta.

ĐURĐEVO:

Ponedeljak, 5. septembra, Maskenbal na temu: "Zanimanja ljudi", Utorak, 6. septembar, Gostovanje vatrogasaca na temu bezbednosti dece. Sreda, 7. septembar, Dečiji vašar. Četvrtak, 8. septembar, "Likovni dan" na temu "Moja porodica", Petak, 9. septembra, gostovanje predstavnika Policije na temu bezbednost dece.
Utorak: Savetovanje sa roditeljima.

GOSPOĐINCI:

Ponedeljak, 5. septembra, Maskenbal sa defileom do škole. Utorak, 6. septembar, sportski dan, Sreda, 7. septembar, Dečiji vašar ( razmena i prodaja igračaka).Četvrtak, 8. septembar, gostovanje predstavnika Policije na temu bezbednosti dece.Petak, 9. septembar, gostovanje vatrogasaca na temu bezbednosti dece. Sreda, 7. septembar, mogućnost savetovanja sa roditeljima.

ČURUG:

Dečija nedelja od 5. do 11. oktobra 2015.
„PODRŠKA PORODICI - NAJBOLjA PODRŠKA DECI“
PROGRAM AKTIVNOSTI
• Tokom Dečije nedelje počinje foto-konkurs „Portret moje porodice“.
• U holu škole biće postavljen pano učenika starijih razreda, koji pohađaju Versku nastavu.

Ponedeljak 5.oktobar
Od I - IV razreda- SPORTSKE AKTIVNOSTI U PRIRODI (štafetne igre,igre u prirodi,sportska takmičenja ...) ...ili zabavne radionice- Glumim ,pevam, imitiram
U 12.30 VRTIĆ- KONCERT NAŠIH UČENIKA KOJI POHAĐAJU MUZIČKU ŠKOLU

Utorak 6.oktobar