Ženski odbojkaški klub Žabalj Volej gost odbojkašica iz Vranja

Odbojkašice Žabalj Volej gostuju u Vranju Odbojkašice Žabalj Volej gostuju u Vranju
ŽOK "Žabalj volej" gost ženskog odbojkaškog kluba "Vranje"

08 septembar 2015

Ženski odbojkaški klub “Žabalj volej” bio je gost Ženskog odbojkaškog kluba “Vranje”. Saradnja uspostavljena prošle godine osim prijateljstva donela je i napredak u stručnom delu i razmenu iskustava.

Gosti iz Žablja rado su prihvatili poziv da dođu u Vranje.

Sa prijateljima iz vranjskog kluba organizovano je nekoliko treninga i utakmica što će i jednoj i drugoj ekipi koristiti u pripremama za nastupajuće prvenstvo. “Žabalj” ima mladu ekipu koja je od ove sezone postala član Druge lige sever, a vranjanke su već iskusne drugoligašice.

Saradnji ove dve ekipe posredovao je Međuokružni savez Jablaničkog, Pčinjskog i Topličkog okruga.

Ako je suditi po atmosferi na treningu i onome što smo čuli od obe ekipe, saradnja će biti nastavljena.

RMD RTV