ULICA VOJVODE MIŠIĆA U ŽABLJU VIŠE NE PLIVA U VODI

Jendek - Kanal za odvod atmosferskih voda - ILUSTRACIJA Jendek - Kanal za odvod atmosferskih voda - ILUSTRACIJA
ULICA VOJVODE MIŠIĆA VIŠE NE PLIVA

08.09.2015
Ulica Vojvode Mišića je jedna od najdužih u Žablju, a do skoro su njeni žitelji imali velikih problema, jer posle obilnijih kiša voda je prodirala duboko u dvorišta na pojedinim delovima.

Nedavni letnji pljuskovi su primorali stanovnike ove ulice da se obrate direktno predsedniku opštine Žabalj Čedomiru Božiću, da se nešto preduzme.

Preko JKP "Razvoj" reagovalo se interventno, i urađeni su kanali za odvođenje atmosferskih voda na većem delu ove ulice, a radovi će biti nastavljeni, tako da će duž čitave ulice Vojvode Mišića u Žablju biti otklonjeni uzroci čestih plavljenja dvorišta.

Zdravko Siriški