Predsednik opštine Žabalj posetio kancelariju Jedinstvene Srbije u Paraliji u Grčkoj

Predsednik opštine Žabalj u poseti Jedinstvenoj Srbiji u Grčkoj Predsednik opštine Žabalj u poseti Jedinstvenoj Srbiji u Grčkoj
Predsednik opštine posetio kancelariju "JEDINSTVENE SRBIJE" u Paraliji

22.08.2015

Posetu najboljim srednjoškolcima žabaljske opštine, koji kao nagradu opštine provode desetodnevno letovanje u Paraliji, predsednik opštine Čedomir Božić je iskoristio da u strogom centru ovog znamenitog letovališta poseti kancelariju "Jedinstvene Srbije" koja je otvorila vrata mnogobrojnim turistima iz Srbije, gde dve ljubazne domaćice nude rakiju od dunje, kafu i sokove, tako da su dva-tri stola ispred kancelarije veoma često "zaposednuta" našim turistima.

Čedomir Božić je iskoristio priliku da porazgovara i sa republičkim poslanikom "Jedinstvene Srbije" iz Novog Sada, koji je u isto vreme boravio u Paraliji.

Zdravko Siriški