Dečiji park u centru Žablja dobija nove sadržaje

Dečji park - Žabalj centar Dečji park - Žabalj centar
DEČIJI PARK U ŽABLjU DOBIJA NOVE SADRŽAJE

24.07.2015

U parku kod Katoličke crkve u Žablju već dugo postoji dečija igraonica sa različitim spravama, gde najmlađi u društvu roditelja prekraćuju vreme. Klackalice, ljuljaške, tobogani i mnogo toga još su uglavnom zauzeti, naročito u popodnevnim časovima, a loklalna samouprava se potrudila da dodatno "pojača" ovu igraonicu, tako da se ovih dana postavljaju nove igračke.

Po rečima člana opštinskog Veća Saše Zivčevskog, ova igraonica će biti završena već danas, a apeluje se na roditelje i decu da se postavljene igračke koriste tek od utorka, 28. jula, jer objekat će biti siguran tek onda kada se "majstorski" radovi osuše.Zdravko Siriški
PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)
Žabalj Opština Portal

Opština Žabalj na dlanu.

Imate pravo da znate.

ŽABALJ

Go to top