KONKURS ZA TURISTIČKO PUTOVANjE ZA UČENIKE SREDNjIH ŠKOLA SA TERITORIJE OPŠTINE ŽABALJ

Turističko putovanje za srednjoškolce opštine Žabalj Turističko putovanje za srednjoškolce opštine Žabalj
KONKURS ZA TURISTIČKO PUTOVANjE ZA UČENIKE SREDNjIH ŠKOLA

06.07.2015
Na osnovu člana 70. tačka 22. Statuta opštine Žabalj („Službeni list opštine Žabalj“ broj 8/2011 i 8/2012), Predsednik opštine Žabalj raspisuje:

KONKURS ZA TURISTIČKO PUTOVANjE ZA UČENIKE SREDNjIH ŠKOLA

1. Oglašava se konkurs za turističko putovanje za učenike srednjih škola sa teritorije opštine Žabalj.

2. Prijavu na konkurs može podneti učenik, a ako je učenik maloletan, prijavu u njegovo ime može podneti jedan roditelj, odnosno staratelj, koji će ga zastupati u radnjama koje zahtevaju poslovnu sposobnost, pod sledećim uslovima i kriterijumima:

da je državljanin Republike Srbije,

da je kandidat završio u školskoj 2014/15. godini I, II, III ili IV razred bilo koje srednje škole na teritoriji Republike Srbije sa prosekom 5,00

da se školuje na teret budžeta,

da nije ponovio nijednu godinu,

da ima prebivalište na teritoriji opštine Žabalj najmanje pet godina pre podnošenja prijave,

da ima saglasnost oba roditelja za navedeno putovanje.

3. Uz prijavu na konkurs učenik podnosi:

kopiju svedočanstva o završenom razredu u školskoj 2014/15. godini i

fotokopiju pasoša

4.Rok za prijavljivanje na konkurs je od 07.07.2015. godine do 13.07.2015. godine.

Prijave na konkurs sa dokazima iz tačke 3. konkursa predaju se u Šalter sali, Opštinske uprave Žabalj, ulica Nikole Tesle broj 45. ili putem pošte na navedenu adresu sa naznakom „ZA KONKURS ZA TURISTIČKO PUTOVANjE ZA UČENIKE SREDNjIH ŠKOLA SA TERITORIJE OPŠTINE ŽABALj“ „NE OTVARATI“.

Obrazac prijave na konkurs kao i sva bliža obaveštenja mogu se dobiti u Šalter sali Opštinske uprave Žabalj i na brojeve telefona 210-22-91 ili u Službi za finansije i na telefon 210-22-61 – Dragana Lazukić.

5. Prijave razmatra i konačnu Odluku o izboru učenika donosi Komisija.
Neblagovremene i nepotpune prijave neće se uzimati u razmatranje.

PREUZMITE PRIJAVU KLUKOM >>> OVDE <<<