REDOVNA SKUPŠTINA SPORTSKOG SAVEZA OPŠTINE ŽABALJ - DODELJENE NAGRADE I PRIZNANJA

Sportski savez opštine Žabalj - Redovna skupština Sportski savez opštine Žabalj - Redovna skupština
Sportski Savez opštine Žabalj je 27.02.2015.god.(petak) održao svoju redovnu skupštinu koja je počela sa radom u 11 sati.
Najvažnije tačke dnevnog reda ticale su se izveštaja o radu i finansijskog izveštaja za 2014 godinu, a takođe i usvajanja programa i plana rada i finansijskog plana SS za 205 god.

Izvestioci po ovim tačkama dnevnog reda bili su J.Panić i V.Lisica.
Posle otvorene diskusije u kojoj su učešće uzeli prisutni predstavnici članica SS usvojeni su svi izveštaji, a takođe i programi i planovi SS opštine Žabalj za 2015 godinu.
Svečanoj skupštini SS opštine Žabalj, koja je počela sa radom u 12 sati, prisustvovali su predstavnici SS Srbije - generalni sekretar V.Batez, predstavnici SS Vojvodine - M.Stojšin, predstavnici saveza Sport za sve Vojvodine i drugi gosti.

Predsednik skupštine SS opštine Žabalj J.Bavarčić je pozdravio goste i čestitao najboljim klubovima i pojedincima na zasluženim nagradama i priznanjima,a one su uručene sledećim klubovima i pojedincima:

01. Najbolja sportska ekipa - muškarci - FK HAJDUK,Čurug
02. Najbolja sportska ekipa - žene - OK ŽABALj VOLEJ,Žabalj
03. Najbolji sportista - muškarci - PREDRAG MIJIĆ,FK ŽSK,Žabalj
04. Najbolji sportista - žene - DRAGANA KOVAČEVIĆ,OK ŽABALj VOLEJ,Žabalj
05. Najbolji u kategoriji sportskih stručnjaka i trenera - RADIVOJ MIJATOV,VK ČURUG,Čurug
06. Najbolji sportski radnik - BRANISLAV RALETIĆ,FK ŽSK,Žabalj
07. Za doprinos i stručnost u sportu - SAVA PROKIN,FK BAČKA,Đurđevo
08. Sportisti i ekipe sportista sa inaliditetom i posebnim potrebama - Udruženje dece sa smetnjama u razvoju -ALTRUIST,Žabalj
09. Najbolja ekipa -školsi sport -košarka- OŠ M.CRNjANSKI,Žabalj
10. Sportski stručnjak - školski sport - VLADISLAVA RAJIĆ,NASTAVNIK - TRENER,OŠ M.CRNjANSKI,Žabalj
11. Najbolja sportska akcija- SAVEZ SPORT ZA SVE ŽABALj- RADNIČKI SPORT