AKTIVNOSTI SAVETA RODITELJA OPŠTINE ŽABALJ za školsku 2014/2015 godinu

AKTIVNOSTI SAVETA RODITELjA OPŠTINE ŽABALj za školsku 2014/2015 godinu AKTIVNOSTI SAVETA RODITELjA OPŠTINE ŽABALj za školsku 2014/2015 godinu
AKTIVNOSTI SAVETA RODITELjA OPŠTINE ŽABALj
za školsku 2014/2015 godinu

1.Tribina sa temom :„Porodica i škola“ ,Zorica Kuburić,profesorka na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu. Tribina je interaktivnog karaktera,namenjena svim roditeljima i deci. Tema obuhvata položaj roditelja u porodici,društvu, refleksiju situacija na decu .Aktivnosti i neaktivnosti u vaspitavanju dece i učešća u porodičnom i školskom životu.
Termin i mesto održavanja: 24.02.2015. u Opštini Žabalj.

2.Tribina sa temom : „Ishranom do boljeg pamćenja“,Predrag Lalović, nutricionista iz Bačke Topole. Tribina je interaktivnog karaktera namenjena svim roditeljima i deci. Tema obuhvata uzroke pojave gojaznosti dece,uticaj pravilne i biološki vredne ishrane na pamćenje, nepravilnu ishranu,kao i primere pripreme biološki vredne užine.
Termin i mesto održavanja: 12.03.2015. u Opštini Žabalj.

P.R.
PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)
Žabalj Opština Portal

Opština Žabalj na dlanu.

Imate pravo da znate.

ŽABALJ

GOSPODJINCI

Go to top