JAVNI KONKURS OPŠTINE ŽABALJ ZA PROJEKTE IZ OBLASTI KULTURE I UMETNOSTI ZA 2015 GODINU

Konkurs opština Žabalj Konkurs opština Žabalj
ponedeljak, 29 decembar 2014

JAVNI KONKURS ZA FINANSIRANjE (ILI/I SUFINANSIRANjE) PROGRAMA/PROJEKATA KOJI SE REALIZUJU U KULTURI I UMETNOSTI U 2015. GODINI

Opština Žabalj finansira i sufinasira projekte i programe očuvanja, unapređenja i razvoja kulture i umetnosti u opštini Žabalju oblasti savremenog umetničkog stvaralaštvo, tradicionalnog narodnog stvaralaštva i nematerijalnog kulturnog nasleđa.

Pravo učešća na konkursu imaju udruženja građana čija je osnovna ili pretežna delatnost kultura, a koja imaju registrovano sedište na teritoriji opštine Žabalj.

PREUZMITE KOMPLETNU DOKUMENTACIJU KLIKOM NA LINKOVE ISPOD:
Dokument 1
Dokument 2