JAVNI POZIV ZA DODELU SREDSTAVA IZ BUDŽETA OPŠTINE ŽABALJ

Konkurs opština Žabalj Konkurs opština Žabalj
ponedeljak, 29. decembar 2014.

JAVNI POZIV ZA DODELU SREDSTAVA IZ BUDžETA OPŠTINE ŽABALj A ZA PROJEKTE KOJIMA SE OSTVARUJE JAVNI INTERES U OBLASTI JAVNOG INFORMISANjA ZA 2015. GODINU

Konkurs se raspisuje za projekte proizvodnje radijskog medijskog sadržaja a u cilju unapređenje proizvodnje i objavljivanja Opštih informativnih i specijalizovanih medijskih sadržaja od značaja za život i rad građana oppštne Žabalj (informisanje o redovnom radu i aktivnostima organa lokalne samouprave, informisanje o manifestacijama, kulturnim i drugim programima koji se organizuju pod pokroviteljstvom ili u saradnji sa lokalnom samoupravom, informisanje o drugim aspektima drušvenog života lokalne zajednice i sl.)

PREUZMITE DOKUMENTACIJU KLIKOM NA LINKOVE ISPOD:

Dokument 1
Dokument 2
Dokument 3
Dokument 4
PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
Ocenite ovaj članak
(1 Glas)
Žabalj Opština Portal

Opština Žabalj na dlanu.

Imate pravo da znate.

Go to top