OPŠTINA ŽABALJ DODELILA 91 STIPENDIJU ZA NAJBOLJE SPORTISTE I STUDENTE

Opština Žabalj stipendira 91 najboljih sportista i studenata Opština Žabalj stipendira 91 najboljih sportista i studenata
19. decembar 2014.

DODELJENA 91 STIPENDIJA USPEŠNIM STUDENTIMA I SPORTISTIMA
 
Opština Žabalj nastavlja sa praksom da stimuliše mlade u njihovim nastojanjima da postignu što više u sferi svog delovanja. I ove godine dodeljene su stipendije najboljim studentima, koji imaju najmanje prosek ocene 8,5 i sportistima iz opštine koji po kriterijumu Sportskog saveza opštine Žabalj beleže uspehe na sportskom polju. Prošle godine bilo je 56 studenata u ovoj kategoriji, da bi ove godine taj broj porastao na 64. Kod sportista se takođe beleži rast, pa ih je u odnosu na prošlogodišnjih 21, sada 27.
Iznos stipendija je 7.000 dinara za studente i 3.500 dinara za sportiste. Lokalna samouprava tako nastavlja da prepoznaje uspešne u svojoj sredini u raznim vidovima aktivnosti, a shodno uslovima koje nameće sam budžet, to je možda na izgled skromno, ali ima drugu, mnogo važniju dimenziju, a to je prepoznavanje  nečijeg zalaganja da se bude najbolji...

U Maloj sali SO Žabalj, predsednik opštine Čedomir Božić je podelio ugovore korisnicima stipendija, a to su iz oblasti sporta: Vlada Tontić, Marko Jošić, Ljiljana Jošić, Petar Jovanović, Milan Osadkovski, Danijel Janković, Milana Golubović, Jovana Stanivuk, Zorica Mrđa, Radoslav Pavlov, Branislav Bandin, Milena Matović, Marica Miladinović, Jefimija Klindo, Nebojša Lazukić, Nedeljko Panić, Uroš Petrić, Saša Novakov, Đorđe SmIjanić, Milan Petojević, Nemanja Petrić, Lazar Gavrilović, Dragan Ćulum, Aleksandra Stojšić, Uroš Bojanić, Jakov Stojšin i Milan Klepić.

Od studenata stipendije su dobili: Milica ZORIĆ, Pavle Sstojković, Darija Sazdanović, Una Molnar, Marija Hromiš, Larisa Vojnović, Borislav Klindo, Jelena Mišić, Nataša Apić, Katarina Dujaković, Sandra Majski, Jelena Savić, Aleksandar Janjoš, Novak Boškov, Mirjana Spremo, Vesna Bajić, Leona Korpaš, Vladimira Seman, Aleksandar Miljatović, Marijana Ranisović, Dragana Blagojević, Bojana Blagojević, Aleksandra Makrin, Ivana Ninić, Milenko Šugin, Branislav Vezilić, Ana Miljković, Marija Ždrnja, Snežana Mijatović, Sanja Crepulja, Pera Cvetković, Bojana Vuleta, Olena Takač, Jovana Vujmilović, Jovana Bojić, Jelena Popov, Danijela Marjanović, Strahinja Ćesarov, Sanja Stanković, Miroslava Žikić, Svetlana Gnip, Svetlana Prpa, Ilijana Golubović, Aleksandra Vidović, Bojan Dubravac,Milkica Cvijić, Zorica Gerić, Milan Džaja, Mira Simičić, Kristina Maljik, Dragica Ćurčin, Ivan Gubaš, Ranko Valjić, Milana Mladenović, , Jovanja Sofinkić, Nebojša Cvejin, Kristina Marković, Milena Zekonja, Slađana Dudaš, Jovana Sladojević, Jelena Radonjić, Arsenije Karpić, Jovana Radišić i  Aleksandra Gatarić.
 
Z. Siriški  
PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
Ocenite ovaj članak
(1 Glas)
Žabalj Opština Portal

Opština Žabalj na dlanu.

Imate pravo da znate.

ŽABALJ

ČURUG

GOSPODJINCI

Go to top