ODBOJKAŠICE IZ ŽABLJA BELEŽE ISTORIJSKI USPEH - JESENJE ŠAMPIONKE PRVE VOJVODJANSKE LIGE GRUPA "CENTAR"

Istorijski uspeh odbojkašica iz Žablja Istorijski uspeh odbojkašica iz Žablja
DEVOJKE IZ ŽABLJA NA VRHU TABELE - JESENJI ŠAMPIONI PRVE VOJVOĐANSKE LIGE GRUPA "CENTAR"
-Posle 9 odigranih kola ženski tim OK"ŽABALJ VOLEJ" iz Žablja je jesenji Šampion - zauzima 1 mesto - sa 8 pobeda i 1 porazom , sa 23 boda .
- Očekujemo da i drugi deo sezone devojke OK ŽABALJ VOLEJ ostanu na prvoj poziciji i po prvi put u istoriji kluba i Žabaljske odbojke plasiraju se u DRUGU SAVEZNU LIGU"SEVER"

Tim čine :

Teodora Milovac , Dragana Kovačević (kapiten) , Aleksandra Ilić , Draženka Savanović , Tamara Predojević , Dajana Petrović , Tijana Bogdanović , Jelenaa Ostojić , Ivana Mitorvić , Tamara Šimić , Jovana Kojić , Tea Štikavac , Dragana Kanački , Tamara Bjeković i Verica Bobić .
Trener ekipe :
Rastko Spasić