ZAPAŽENA ULOGA SPORTSKOG SAVEZA OPŠTINE ŽABALJ NA SAJMU SPORTA U BEOGRADU

Sajam sporta u Beogradu i učešće opštine Žabalj Sajam sporta u Beogradu i učešće opštine Žabalj
U hali 2 na beogradskom Sajmu juče je otvoren Sajam sporta, na kojem je značajno mesto imao i Sportski savez opštine Žabalj. Mali broj opština iz Srbije je imao svoj prostor na ovoj velikoj prezentaciji sporta, a sve je to zahvaljujući pozivu Sportskog Saveza Srbije, odakle su u više navrata stizale pohvale o načinu funkcionisanja žabaljskog sportskog Saveza. Bez obzira što je malo prostora bilo dodeljeno ovom sportskom Savezu, tokom prvog dana veliki broj poznatih sportista i sportskih radnika navratilo je do žabaljskog štanda. Prostor nije dozvoljavao da se veći broj sportista iz žabaljske opštine pojavi na ovom sajmu. Recimo, da su se prvog dana predstavili bokseri i veslači, a do kraja priredbe verovatno će se pojaviti još neko. Nakon svečanog otvaranja, i ministar sporta u Vladi Srbije Vanja Udovičić je posetio prostor žabaljskog Sportskog Saveza, a od poznatijih sportista navratili su i sekrertar u Ministarstvu za sport Predrag Peruničić, funkcioner u Sportskom Savezu Srbije Vladimir Batez, kao i savetnik predsednika Sportskog Saveza Srbije proslavljeni atletičar Dane Korica. Inače na Sajmu je viđen veliki broj poznatih sportista, što bivših što aktuelnih a to govori o opravdanosti organizacije sličnih manifestacija... 
 
Zdravko Siriški
PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
Ocenite ovaj članak
(2 glasova)
Žabalj Opština Portal

Opština Žabalj na dlanu.

Imate pravo da znate.

ČURUG

GOSPODJINCI

Go to top