РАДОВАН ПЛАЧКИЋ ОСТАЈЕ НА ЧЕЛУ ЖАБАЉСКОГ ДСС-а

Demokratska stranka Srbije - opština Žabalj - Radovan Plačkić Demokratska stranka Srbije - opština Žabalj - Radovan Plačkić
08.08.2015.

Могу само да демантујем гласине о мом преласку у Српску Напредну Странку, каже Радован Плачкић председник општинског одбора ДСС у Жабљу и члан Главног одбора Демократске странке Србије.

Демократска странка Србије у општини Жабаљ је стабилна, а са Дверима је у току формирање ПАТРИОТСКОГ БЛОКА, односно увелико се припрема за предстојеће локалне и покрајинске изборе, како на републичком нивоу тако и у општини Жабаљ су у патриотски блок добродошле све странке које се залажу за слободну Србију а не бриселску колонију, додаје Плачкић.

Демократска странка Србије