Žabaljske ligašice delile sugradjanima jubilarno izdanje "Slobodne Vojvodine"

Žabaljske ligašice delile jubilarni broj Slobodne Vojvodine Žabaljske ligašice delile jubilarni broj Slobodne Vojvodine
13. jul 2015.
Podela "Slobodne Vojvodine"

Zabaljske ligasice danas su delile jubilarno izdanje Slobodne Vojvodine i ukazale sugradjanima i sugradjankama da Liga socijaldemokrata Vojvodine sutra, 14-og jula, slavi 25 godina od osnivanja, da su ciljevi uvek isti, da Liga socijaldemokrata Vojvodine nastavlja borbu za ocuvanje Institucija Vojvodine, za ocuvanje i vracanje sve imovine oduzete od 1988. godine, za zemlju iz koje mladi nece odlaziti, za bolji zivot poljoprivrednika i poljoprivrednica, za bolju bezbednost, za ravnopravnu upotrebu jezika, za Ustav koji ce garantovati punu Autonomiju Vojvodine, za obestecenje zbog prodaje naseg "Naftagasa", za ljudska prava i suzivot, za rodnu ravnopravnost i vecu zastupljenost zena na mestima odlucivanja kao i neprikosnovenu borbu protiv fasizma, rata i bezumlja.

LSV Žabalj