Predsednik opštine Žabalj napustio SDS i vratio se u DS

07. februar 2015.

Predsednik Opštine Žabalj opet u DS
ŽABALJ -

Predsednik Opštine Žabalj Čedomir Božić, koji je član Socijaldemokratske stranke (SDS), najavio je večeras da će se vratiti u Demokratsku stranku (DS) jer je to, kako je rekao, jedina proevropska opoziciona stranka u Srbiji.

"Verujem da će od večeras biti verbalnih napada na nas, ali mi nikada nećemo odustati. Borili smo se i borićemo se za našu opštinu i naše građane", rekao je Božić na zajedničkom sastanku članova opštinskih odbora SDS-a i DS-a.

Božić je do marta 2014. godine bio član DS-a, kada je sa celokupnim odborom te stranke u Žablju prešao u SDS Borisa Tadića.

Predsednik Pokrajinskog odbora DS Miroslav Vasin pozvao je članove SDS-a u opštini Žabalj da se vrate u "svoju kuću", odnosno u DS.

"Svi vi koji ste danas ovde, uvek ste delili demokratske vrednosti, vi ste časni i hrabri ljudi, kojima je stalo do zajednice u kojoj živite", rekao je Vasin.

Izvor: Beta, RTV
(1 Glas)