TRIBINA O MOBINGU I NASILJU NAD ŽENAMA U ORGANIZACIJI FORUMA ŽENA OO LSV ŽABALJ

Forum žena LSV Žabalj Forum žena LSV Žabalj
Saopštenje

U okviru kampanje 16. dana aktivizma nasilja nad ženama Forum žena OO LSV Žabalj je organizovao tribinu na temu mobinga i nasilja nad ženama.

Predsednica OO FŽ LSV Žabalj  podsetila je prisutne o značaju kampanje 16 dana aktivizma nasilja nad ženama, iznela podatke o zlostavljanim i ubijenim ženama u Srbiji u 2014.godini i naglasila da o ovoj temi treba razgovarati svaki dan, apelovala na institucije da  zlostavljači budu najstrožije kažnjeni kako bi se sprečio svaki vid nasilja a posebno nasilja nad jednom od najranjivijih kategorija stanovništva a to su žene i deca.
Članica Skupštine Foruma žena LSV Svetlana Boškov održala je prezentaciju na temu mobinga, dok su o nasilju nad ženama govorile Vesna Radnov članica Predsedništva FŽ LSV i Jelena Ilić Odbornica u Skupštini Opštine Žabalj.

Tribini su prisustvovali Potpredsednik OO LSV Žabalj i predsednik MO LSV Djurdjevo Vladimir Balog i Predsednik MO LSV Žabalj Djoka Antić.

Miholjka Matić
PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
Ocenite ovaj članak
(1 Glas)
Žabalj Opština Portal

Opština Žabalj na dlanu.

Imate pravo da znate.

Go to top