Opština Žabalj pridružila se projektu RTV "Na dva mora" - Gostovanje predsednika opštine Žabalj u Vojvodjanskom dnevniku

Na dva mora  - Predsednik opštine Žabalj Čedomir Božić Na dva mora - Predsednik opštine Žabalj Čedomir Božić
Stara Pazova i Žabalj u projektu RTV "Na dva mora"
STARA PAZOVA -

Kroz emisiju "Na dva mora", koju će od 13. jula do 16. avgusta realizovati Radio-televizija Vojvodine i Televizija "Budva", biće predstavljeni kulturni i turistički potencijali vojvođanskih mesta. Projektu su se danas pridružili Stara Pazova i Žabalj. ...

Već je dogovorena saradnja sa Zrenjaninom, Irigom, Novim Bečejom i Adom, a u planu je sa Suboticom i Sremskim Karlovcima.

"Opština Stara Pazova ima mnogo toga da pokaže. Pratili ste i dosad naš rad, ali ovim projektom nadam se da ćemo intenzivirati našu saradnju. Imamo stvarno dosta toga da pokažemo, od manifestacija, kulturno-istorijskog nasleđa i dosta projekata na teritoriji opštine Stara Pazova koji zavređuju pažnju. Nadam se da će ovaj projekat to da prezentuje na najbolji mogući način", kaže Dragana Zorić Stanojković, direktorka Turističke organizacije Opštine Stara Pazova.

Projektu se pridružila i opština Žabalj.

Šta je tim povodom rekao predsednik opštine Žabalj Čedomir Božić pogledajte klikom na link >>> INTERVJU PREDSEDNIKA OPŠTINE ŽABALJ <<<

RTV