Pokušao da ubije oca u porodičnoj kući u Djurdjevu

Nožem pokušao da ubije oca u Djurdjevu Nožem pokušao da ubije oca u Djurdjevu

Pokušao da ubije oca

Policija je uhapsila B.M. (27) sa područja opštine Žabalj, jer je u utorak pokušao nožem da ubije oca Ž.M (55) u njihovoj porodičnoj kući u Djurdjevu.
Kako saznajemo, sukobu oca i sina prethodila je žestoka svađa.

U toku rasprave, sin je uzeo nož i oca izbo više puta po stomaku i grudima, nakon čega Ž.M. je sa teškim telesnim povredama opasnim po život prebačen u Klinički centar Vojvodine u Novom Sadu, gde je zadržan na daljem lečenju.

Iz ove ustanove nam je rečeno da je Ž.M. i dalje u teškom stanju, nalazi se u intezivnoj jedinici Urgentnog centra, ali da nije životno ugrožen.

B.M. je uhapšen zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično delo teško ubistvo u pokušaju.

Osumnjičeni će, u zakonskom roku, uz krivičnu prijavu, biti doveden na saslušanje sudiji Višeg suda u Novom Sadu – navedeno je iz Policijske uprave u Novom Sadu.

K.S. (Vest objavljena i na Kurir, RTV...)