PORODIČNA TRAGEDIJA U ŽABLJU. UBIO ŽENU SEKIROM A ZATIM NOŽEM ODUZEO SEBI ŽIVOT ?!?

Sekira Sekira

Ženu ubio sekirom, sebe nožem?
ŽABALJ -

U porodičnoj kući u Ulici Vojvode Mišića u Žablju pronađena su beživotna tela bračnog para.

Kako Radio-televizije Vojvodine nezvanično saznaje, pretpostavlja se da je 54-ogodišnji D.M. noćas sekirom usmrtio suprugu A.M, rođenu 1965. godine, nakon čega je nožem sebi oduzeo život.

Agenciji Beta je u policiji rečeno da je to prijavila ćerka tog bračnog para. Izvršen je uviđaj i tela su poslata u Zavod za sudsku medicinu, na obdukciju.

"Istraga, uključujući i obdukciju, treba da pokaže šta se desilo, ali je jasno da oboje imaju povrede od hladnog oružja.

Pretpostavka je da se radi o ubistvu i samoubistvu, ali to će biti jasno nakon istrage", rekla je portparolka policije Mileva Tomić.

Izvor: RTV, Beta, B-92..