Novi izgled ambulante u Gospodjincima

Ambulanta u Gospodjincima Ambulanta u Gospodjincima
Problem akreditacije Doma zdravlja u Žablju i ambulanti koje pripadaju njemu, aktuelan je već neko vreme.

Direktor Doma zdravlja zbog nedostatka sredstava,  a svestan činjenice od kolike je važnosti dobiti akreditaciju, dozvoljava ambulantama da se u svojim sredinama obrate pojedincima i firmama koje mogu da pomognu u opremanju ambulanti.

Ambulanta u Gospodincima  , pokreće akciju medju meštanima i firmama , radi obezbedjivanja sredstava.
Za vrlo kratko vreme prikupljena su sredstva od kojih su opremljeni previjalište i ordinacija novim nameštajem , sada kada udjete unutra pomislićete da se nalazite na nekoj klinici. Kako to pacijenti obično kažu kada vide šta je uradjeno.

Odziv Gospodjinčana da pomognu zaista je velik, nećemo nikoga pojedinačno pomenuti u ovom tekstu, ovo je ispit humanosti koji smo položili sa veoma visokom ocenom.

Miodrag Živković