Karate klub "Mladost"iz Gospodjinaca počinje sa treninzima

Karate klub Mladost Gospodjinci Karate klub Mladost Gospodjinci
Posle  letnje pauze karatisti iz karate kluba "Mladost" Gospodjinci počinju sa redovnim treninzima.

U Gospodjincima dana 01.09.2015.godine održaće se sastanak i upis novih članova karate kluba, mesto sastanka sala za fizičko sa početkom u 18.30.

Dolazak obavezan za mladju i stariju grupu.

Djurdjevo sastanak sa mladjom i starijom grupom, kao i upis novih članova 02.09.2015.godine sa početkom u 19.00, hol osnovne škole.
Žabalj 02.09.2015.godine trening sa početkom u 19.00 svi članovi.

Karatisti iz karate kluba "Mladost" Gospodjinci ove godine pojačani sa tri majstora karatea Anastasija Taša Čugalj, Nikola Živković, Miroslav Bandin i Majstorom karatea drugi dan  Nikolić Slavišom, biće spremni za sve izazove u sportskoj 2015/2016 godini.

Pratićemo njihov rad kao i do sada i o njihovim uspesima redovno će mo vas izveštavati.

Miodrag Živković