Gospodjinački karatisti na petom medjunarodnom kampu i seminaru borilačkih veština Krivaja

Gospodjinački karatisti Gospodjinački karatisti
U vremenu od 13.07 do 20.07.2015. godine karatisti iz Karate kluba "Mladost" iz Gospodjinaca boraviće na pripremama u kampu Krivaja, nedaleko od Bačke Topole.

Njihova svakodnevnica će biti treninzi, odmor izmedju treninga, takmičenja i sticanje novih znanja.

U novu sezonu takmičenja ući će spremni i osvojiti još mnogo priznanja i  medalja.

Na pripremama će biti i sportisti iz drugih zemalja, što će biti lepa prilika za nova poznanstva i druženja po čemu su sportisti inače poznati .

Miodrag Živković