Novi majstori karatea iz Gospodjinaca

Majstori karatea iz Gospodjinaca Majstori karatea iz Gospodjinaca
27. jun 2015.

Danas je u sportskoj hali u Žablju održano polaganje za majstorska zvanja iz karatea.

Karate klub "Mladost" iz Gospodjinaca imao je četiri kandidata koji su polagali i na kraju uspešno položili.

Anastasija Čugalj, Nikola Živković i Miroslav Bandin za 1.dan i Nikolić Slaviša za 2,dan.

Ovim polaganjem kandidati za 1.dan su krunisali višegodišnji rad i zalaganje, a Nikolić je samo to potvrdio.

Nakon polaganja ni kandidati , a ni njihovi roditelji nisu krili zadovoljstvo i olakšanje kada su saopšteni rezultati polaganja .

Klub je dobio kvalitetne sportiste koji će nastaviti da se bave ovim sportom i u budućnosti.

Miodrag Živković