Polaganje za viša zvanja u karateu - Gospodjinci

Mladi karatisti iz Gospodjinaca Mladi karatisti iz Gospodjinaca
Tačno je to da je Gospodinci najmanje selo u našoj lepoj opštini,ali bez obzira na to u njemu se svakodnevno dešavaju lepa dogadjanja.
Verovali ili ne nema dana  da se nešto ne dešava.
Danas je u holu osnovne škole "Žarko Zrenjanin", organizovano polaganje za viša zvanja u karateu.
Organizator polaganja bio je karate klub "Mladost" iz Gospodjinaca.
Prisutna mnogobrojna publika imala je priliku pre i u toku polaganja da vidi kandidate za majstorska zvanja i celokupan program polaganja koji su im kandidati prikazali.
Njihovu demonstraciju programa za polaganje publika je pozdravila sa velikim simpatijama i poželeli su im uspeh na polaganju, koje će se održati 27.06.2015.godine u sportskoj hali u Žablju sa početkom u 11.00.
Ukupno je polagalo 25 mališana koji su nam prikazali tehniku i kate za zvanja ( pojas)  koje su polagali. Da su mališani   bili veoma uspešni u tome govore nam   ocene koje su dobili od komisije i to da su na kraju svi položili.
Karate kao sport u Gospodjincima ima budućnost i sve je više mališana koji žele da se bave ovim sportom.

Miodrag Živković