Odigran Tradicionalni turnir najmladjih članova fudbalskih klubova iz opštine Žabalj - Gospodjinci domaćin

Gospodjinci domaćin fudbalskog turnira Gospodjinci domaćin fudbalskog turnira
Tradicionalni turnir najmlađih članova lokalnih fudbalskih klubova

24.06.2015
Najmlađi članovi fudbalskih klubova sa teritorije opštine Žabalj i to - FK "Jedinstvo" Gospođinci - domaćin turnira,FK "ŽSK" Žabalj,FK "Hajduk" Čurug,FK "Bačka" Đurđevo - odigrali su već tradicionalni turnir u fudbalu u tri uzrasne kategorije.Oko dve stotine malih fudbalera svojski se trudilo da svom klubu donese pobedu,a na želji i požrtvovanosti mogli bi da im pozavide i starije kolege.Opšti je utisak da fudbalski klubovi sa teritorije opštine Žabalj ne treba da brinu za budućnost,jer je ovaj turnir pokazao da postoji odlična baza za razvoj fudbalskog sporta u sva četiri mesta opštine Žabalj.

Turnir je održan u organizaciji FK "Jedinstvo " iz Gospođinaca,a pod pokroviteljstvom opštine Žabalj,sportskog Saveza opštine Žabalj i Udruženja Sport za sve opštine Žabalj.