Gospodjinčani obeležili dolazak proleća

Bal Cveća u Gospodjincima Bal Cveća u Gospodjincima
20. mart 2015.

Danas je u holu osnovne škole "Žarko Zrenjanin" iz Gospodjinaca održana manifestacija "Bal cveća" .Istu svake godine organizuju i realizuju učenici osnovne škole, a namenjena je dolasku proleća.

Ove godine organizovano je takmičenje u pravljenju ikebana od svežeg i suvog cveća, imali smo priliku da vidimo zaista lepe i sa ukusom napravljene ikebane.

Nakon toga stručan žiri se ovaj put pobrinuo da svaki razred ponese neku od titula, a bilo ih je mnogo npr. najlepša ikebana od suvog cveća, najromantičnija, najneobičnija itd.

Svi učesnici su se okitili nekom od diploma koje je podelila direktorka škole Tanja Tot.
Po osmesima i radosti koju su pokazali učenicima se ovo dopalo i rado bi se  ponovo  takmičili.
Gospodjinčani vole manifestacije i sve oblike druženja, dobri su domaćini i to žele uvek da pokažu.

Miodrag Živković