Djurdjevo - Najava 2.klupskog takmičenja karate kluba "Mladost" iz Gospodjinaca

Drugo klupsko takmičenje u karateu u Djurdjevu Drugo klupsko takmičenje u karateu u Djurdjevu
Dana 17.10.2015 god. sa početkom u 14.00 u sportskoj sali u Djurdjevu održaće se drugo klupsko takmičenje karatista iz Karate kluba "Mladost" iz Gospodjinaca.

Na takmičenju učestvuje preko 60 takmičara iz Gospodjinaca, Žablja i Djurdjeva.

Takmičiće se u katama i borbama.

Za sve njih su obezbedjene medalje i priznanja u zavisnosti od mesta koje će osvojiti na takmičenju.

Takmičenje organizuju i vode prof. Bandin Dragan nosilac crnog pojasa 6.dan i pomoćni trener  ing. Bandin Branislav nosilac crnog pojasa 2.dan.

Pozivaju se svi koji vole karate da posete ovo lepo sportsko takmičenje, ulaz slobodan.

Miodrag Živković