Vandali noćas u ranim jutarnjim časovima demolirali inventar na čuruškoj plaži - istraga u toku

Vandali uništili inventar na plaži u Čurugu Vandali uništili inventar na plaži u Čurugu
28. avgust 2015.

Vandali su noćas u ranim jutarnjim časovima orgijali na čuruškoj plaži, i napravili ogromnu štetu mesnoj zajednici, opštini, zakupcima, celoj lokalnoj zajednici.

Slučaj je odmah prijavljen policiji i istraga je u toku.

Šteta je ogromna.

Izmedju ostalog uništeni su: tuševi, slavine,  inventar, stolice, stolovi...

Šteta je napravljena svima, a pošto je čuruška plaža "simbol Čuruga" šteta je tim veća.

Verujemo u policiju i sudstvo, i očekujemo da će vinovnici biti brzo uhapšeni i privedeni pravdi, a šteta nadoknadjena.

Najoštrije osudjujemo svaki vid nasilja i vandalizma, i takvo ponašanje nema opravdanja.

Fotografije sa lica mesta pogledajte klikom na link >>> DEMOLIRANA PLAŽA U ČURUGU <<<

RMD & LMI