Javni radovi u Čurugu u organizaciji Udruženja Memorijalno društvo Racija 1942

Javni radovi u Čurugu u organizaciji Memorijalnog društva Racija 1942 Javni radovi u Čurugu u organizaciji Memorijalnog društva Racija 1942
Ovih dana u Čurugu počeli su Javni radovi na uredjenju Spomenika madjarskim žrtvama 1944-1945, u blizini obale Stare Tise.

Ovo je samo početak velikog projekta za koji je Memorijalno društvo Racija 1942 - apliciralo i dobilo sredstva od Pokrajine.

Kada se završi uredjenje na ovoj lokaciji, radnici se premešataju na novu lokaciju - po projektu.

Važno je istaći i javno pohvaliti nešto što se odavno ne dešava i "nije praksa".

Naime, u odabiru osoba koje će učestvovati u Javnim radovima, aktivno su učestvovali Centar za socijalni rad , i Biro za zapošljavanje.

Radnici koji su već počeli da rade - prijavljeni su u PIO i Fondu zdravstva!!!

Zbog ovoga naročito pohvaljujemo gospodina Milana Radomira, predsednika Udruženja.

Prigodne fotografije pogledajte klikom na link >>> POČELI JAVNI RADOVI U ČURUGU <<<

R.M.D.