Plaža u Čurugu blista punim sjajem - Novi pesak, novi tuševi, dodatni radovi na uredjenju obale

Plaža na Staroj Tisi u Čurugu Plaža na Staroj Tisi u Čurugu
22. jun 2015.

U četvrtak i petak je započeto, a danas nastavljeno dodatno uredjenje plaže u Čurugu i okoline.
Mesna zajednica Čurug u saradnji sa Udruženjem gradjana Ekološki putokaz i Veslačkim klubom Hajduk Čurug - učinili su da ovaj deo obale Stare Tise u Čurugu zablista punim sjajem.

Nasuto je dodatno nekoliko kamiona peska, uredjena je pešačka staza uz obalu, i ponovo pokošena trava.

Postavljena su i dva potpuno nova tuša...

Najlepša plaža u okolini, ponos Čuruga i cele opštine - spremna je za hiljade posetilaca koji će i ove godine doći.

Uložen je veliki trud velikog broja ljudi.

Na nama je da uživamo u ovoj lepoti, i da je čuvamo.

A kako su radovi izgledali, delimično će Vam dočarati fotografije koje možete pogledati klikom na link >>> ČURUŠKA PLAŽA BLISTA NOVIM SJAJEM <<<

R.M.D.