Pioniri pecaroši organizuju takmičenje u pecanju u okviru proslave Čuruške Slave Spasovdan

Čurug - most preko Stare Tise prema Bisernom ostrvu Čurug - most preko Stare Tise prema Bisernom ostrvu
14.05.2015

Udruženje sportskih ribolovaca "Stara Tisa", u okviru proslave čuruške Slave Spasovdan, 24. maja (nedelja), organizuje takmičenje u pecanju za pionire.
Takmičenje će se održati kod mosta prema Bisernom ostrvu.
Pecaće se na plovak, a takmičenje počinje u 8 časova sa planiranim završetkom oko 10,30 h.

Ovo je jedno u nizu aktivnosti koje sprovodi ovo vredno udruženje. Prilikom raspodele sredstava udruženjima na nivou opštine Žabalj, ovom udruženju je opredeljena izvesna suma novca, a obzirom na aktivnosti, ova saradnja sa opštinom Žabalj će se verovatno nastaviti prilikom sledećeg konkursa.