Humanitarna organizacija Eparhije Bačke "Vladika Platon Atanacković" - Uručila pomoć Domu za duševno obolela lica u Čurugu

Humanitarna organizacija Eparhije Bačke "Vladika Platon Atanacković" - Uručila pomoć Domu za duševno obolela lica u Čurugu Humanitarna organizacija Eparhije Bačke "Vladika Platon Atanacković" - Uručila pomoć Domu za duševno obolela lica u Čurugu
Uručena pomoć- Domu za duševno obolela lica - Čurug

Prepoznavajući izazove i probleme u savremenom društvu, a sa kojima se svakodnevno sučava i Dom za duševno obolela lica - Čurug, a sa ciljem da se brine i stara o duševno obolelim licima, Humanitarna organizacija Eparhije bačke Vladika Platon Atanacković iz Novog Sada, je donela odluku da se Domu za duševno obolela lica - Čurug dodeli JEDNOKRATNA POMOĆ u vidu:

- 120 pari novih ženskih gumenih čizama;

Pomoć je uručio protonamesnik Petar Trivunović, starešina hrama Svetog Vaznesenja Gospodnjeg u Čurugu, Domu za duševno obolela lica - Čurug kao vid podrške od strane Pravoslavne Eparhije bačke pod čijim okriljem je i osnovana Humanitarna organizacija Vladika Platon Atanacković, kako bi zaposleni u toj Ustanovi, na čelu sa svojom direktorom gospodinom Mirkom Jankelićem i u narednom periodu sa istim entuzijazmom nastavili da se brinu i staraju o duševno obolelim licima.

protonamesnik Petar Trivunović

Galeriju fotografija pogledajte klikom na link >>> POMOĆ DOMU ZA DUŠEVNO OBOLELA LICA U ČURUGU <<<
PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs PRIJATELJI PORTALA - Zabalj Opstina In Rs
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)
Žabalj Opština Portal

Opština Žabalj na dlanu.

Imate pravo da znate.

ŽABALJ

ČURUG

Go to top